Bugün sizleri günümüzde popülerleşen gezi blogu ya da seyahat bloglarının en farklı ve önemlileriyle tanıştıracağım.

Görkemliyollar.com

Ben Görkem Yüksel ! Hepinizin bildiği gibi “genç bir gezginin gözünden dünya izlenimleri” sloganıyla çıktığım bu yolda gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyorum. Sizleri de tecrübelerim ışığında ve “farklı bir gezi blogu” anlayışıyla yeni yerlerle tanıştırmak istiyorum.

Yurtdışı Gezi Blogları Rehberi

Sitede elimden geldiği kadar sizi bilgilendirmeye ve deneyimlerimi aktarmaya çalışıyorum ancak tabii ki tek bir kaynaktan yararlanmanızı sadece görkemliyollar‘ı okumanızı da tavsiye etmiyorum.

Her farklı yazı, her farklı site size değişik bakış açıları ve ipuçları kazandıracaktır. Ben de yeni gittiğim yerlerde, daha önceden oralar hakkında yazılmış gezi notlarını ve seyahat rehberlerini okuyorum ve kendimce yorumluyorum. Bunların üzerine daha neler katabilirim sorusu ile sizlere farklı deneyimler sunuyorum.

Gezi Blog İsimleri

Uzun uzun açıklamak isterdim hepsini ancak, söyleyeceğim sözler eksik kalacaktır ve hepsi için geçerli çoğu. Ben kısaca listelemek istiyorum.

Bu siteler şuana kadar yazılarını okuduğum ve gittiğim yeni yerlerde bilgiler aldığım başlıca blog siteleri. Bu listeyi zamanla genişleteceğim faydalandıkça ve sizleri de yepyeni yurtdışı gezi blogları ile tanıştıracağım. 

Yurtdışı Gezi – Blog Yazılarım

6 Yorum Yapılmış

  1. Kaliteli gezi bloglarını listelemişsiniz, umarım bir gün bende yazarım ve paylaşırsınız !

Şimdi Sorun, Görkem En Geç Birkaç Saate Yanıtlasın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.